3 kroky

{ve stručnosti ve třech krocích}

Domluvme si schůzku

{1. krok}

Abychom vás mohli kontaktovat a domluvit se na prohlídce školky, vyplňte formulář a povězte nám více informací o sobě.

Formulář

Po vyplnění formuláře nás kontaktujte obvyklým způsobem. Případně využijte rezervaci schůzky online.

Rezervace schůzky

Máte zájem vidět školku v provozu, či dáváte přednost klidnému posezení a prohlídce prostor bez narušování denním provozem školky? Rozhodnutí je na Vás. Další krok povede k zodpovězení na vaše dotazy a představení programu školky. Povíme si něco o hodnotách, na kterých je postavený náš přístup k dětem, dozvíte se, jak fungují principy Montessori pedagogiky a mnohé další.

Mufánkov na mapě

S kým se setkáte

Smlouva a zápis

{3. krok}

Před samotným zápisem je potřeba zaslat přihlášku.

Po osobní schůzce v naší školce vám všechny důležité informace k zápisu pošleme emailem. Při zápisu se moc rádi seznámíme s vaším dítětem. K zápisu je potřeba přinést vyplněný evidenční list, na kterém váš pediatr potvrdí, že dítě absolvovalo potřebná očkování a je způsobilé k přijetí do školky.

Můžeme přijmout pouze děti, které absolvovaly řádná očkování podle očkovacího kalendáře platného v České republice nebo mají doklad, že jsou proti nákaze imunní či se nemohou očkování podrobit z důvodu kontraindikace. To se netýká dětí, které dosáhnou pátého roku věku do 31. 8. 2022 a hlásí se k povinnému předškolnímu vzdělávání.

O přijetí dítěte se speciálními zdravotními potřebami rozhoduje ředitelka školky na základě žádosti zákonného zástupce, vyjádření lékaře, speciálně pedagogického centra nebo pedagogicko psychologické poradny.

Smlouva

Lékařské potvrzení